וילה למכירה בגבעת אבני

ווילה בגבעת אבני, מושקעת מאוד.
בלוקיישן הנחשב ביותר בגבעה, נוף עוצר נשימה.
10 דק' מטבריה, עיר הכנרת.
2 קומות
שטח המגרש כדונם. בנוי כ 270 מ'.
3 חדרי שינה בקומה העליונה
2 חדרי שינה בקומה התחתונה.
ממ"ד.
מרפסת בחדר הורים + מקלחת ושירותים צמודים + חדר ארונות.
מקלחת ושירותים נוספים בקומה העליונה.
מקלחת ושירותים + שירותי אורחים בקומה התחתונה.
מטבח מושקע מאוד.
מזגנים בכל הבית.
סלון ענק.
חנייה מקורה.
שער חשמלי.
גינה מטופחת ומושקעת מסביב לכל הבית.

עסקה מידית כל הקודם זוכה.

המשך קריאה...

דירה + יח"ד למכירה בטבריה

ברחוב אחד העם המבוקש, דירת 4 חד' כ 120 מ"ר עם מרפסת נוף בגודל של כ 30 מ"ר + יחידת דיור 3 חדרים כ 60 מ"ר עם מרפסת בגודל של כ 7 מ"ר, הדירה בקומה רביעית – יש מעלית, בנוסף יש חנייה פרטית ומחסן, בניין שמור ומסודר, מטופח מאוד, הבניין ממוקם באזור שקט וקרוב לתחבורה ציבורית, בית כנסת , מרכז קניות ומוסדות חינוך, מתאים למגורים והשקעה, כל הקודם זוכה. 

המשך קריאה...

וילה למכירה בטבריה

ברחוב האימהות המבוקש, וילה 10 חד' 350 מ"ר בנוי יושבת על מגרש 520 מ"ר, הבית שמור והגינה מטופחת ומושקעת, יש עצי פרי מניבים, מהבית נשקף נוף מדהים לכנרת ורמת הגולן, מרחק פסיעות מחנויות מכולת, תחבורה ציבורית, בתי כנסת ומוסדות חינוך, למביני עניין ומהירי החלטה בלבד, כל הקודם זוכה. 

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

ברחוב גולדה מאיר המבוקש בטבריה, דירת 4 חדרים   136 מ"ר קומה רביעית, הדירה משופצת מהיסוד ומושקעת בטוב טעם, חדר שינה הורים עם שירותים מקלחת וחדר ארונות (wolk-in),ממ"ד, מחסן וחנייה פרטית בטאבו. מהדירה נשקף נוף פנורמי לכנרת ולהרי הגולן (קו ראשון לכנרת), הדירה נמצאת באזור שקט ומבוקש בקרבת מרכזי קניות, תחבורה ציבורית, בתי כנסת ומוסדות חינוך, לפרטים נוספים ותיאום הגעה לנכס נא ליצור קשר בנייד או למייל, כל הקודם זוכה.

המשך קריאה...

וילה דו משפחתית למכירה בטבריה

בשכונת מורדות טבריה, וילה דו משפחתית מדהימה ביופייה, 6 חדרים 167 מ"ר בנוי, יושב על 300 מ"ר קרקע, הבית מושקע ברמה הכי גבוהה ובטוב טעם, ביחידת ההורים יש ארון חכם מקיר לקיר (4 מטר) עם טלוויזיה מובנית, מקלחת ושירותים, הבית בנוי בשתי מפלסים, יש בבית שלושה חדרי שירותים ושתי מקלחות, ממ"ד חדש מאובזר, מזגני תדיראן עיליים חדשים בכל הבית, במפלס העליון יש שתי חצרות, אחת סגורה (פאטיו) עם מזגן וטלוויזיה והשנייה חיצונית, בגינה הנמצאת בחלק התחתון יש פינת חמד לילדים הכוללת אומגה, מגלשה, נדנדה ומתקן נינג'ה – מקום שהושקע ברמה הכי גבוהה לילדים. מהבית נשקף נוף פנורמי מדהים לטבריה, הכנרת ורמת הגולן, והבית בכמה רמות מעל כולם, לאנשים שמחפשים איכות חיים ובית לחיים. למהירי החלטה ומביני עניין בלבד.  

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

ברחוב מורן המבוקש, דירת 3 חד' 90 מ"ר בקומה ב', בדירה יש ממ"ד ומרפסת לנוף חלקי לכנרת, חנייה פרטית ומעלית, הדירה כחדשה, שמורה ומתוחזקת במצב מצוין, הדירה נמצאת בבניין בוטיק בן 5 שנים איכותי ביותר, רק שישה דיירים בבניין, לאנשים שמחפשים שקט ואיכות חיים, כל הקודם זוכה, 

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

ברחוב ברנר המבוקש, דירת 3,5 חדרים כ 90 מ"ר משופצת ושמורה, קומה ב', מהדירה משתקף נוף מדהים לכנרת והגולן, יש מחסן פרטי, כניסה מידית, הדירה נמצאת ברחוב שבתהליך החתמות דיירים לפינוי בינוי, הדירה מתאימה למגורים והשקעה, וכל הקודם זוכה. 

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

ברחוב השומר המבוקש דירת 3,5 חד'  131 מ"ר ברוטו, הדירה כחדשה, מושקעת בטוב טעם, מטבח פרקטי ומושלם, בחדר שינה הורים יש חדר ארונות גדול (ממ"ד) שירוקלחת ומרפסת לנוף הכי יפה בארץ. מהסלון יש יציאה למרפסת נוף מלא לכנרת והגולן, בבניין יש חניה פרטית לדירה, מחסן ומעלית, מתאימה למגורים והשקעה. למהירי החלטה ומביני עניין בלבד. 

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

דירת 4 חדרים ברמה גבוהה מאוד,

118 מ"ר + מרפסת מקורה כ 30 מ"ר,

הדירה בקומה א', בבניין מסודר עם מעלית וחניה פרטית, הדירה מרוהטת קומפלט בטוב טעם, ונמצאת במיקום הכי מבוקש בעיר, בקרבת תחבורה ציבורית מרכזי קניות, בתי כנסת, גני ילדים ובתי ספר, מרחק הליכה של 5 דקות מהקניון וממרכז העיר. למהירי החלטה ומביני עניין בלבד, כל הקודם זוכה. 

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

בשכונת רקת המבוקשת, דירת 4 חד' בקומה א',  120 מ"ר הדירה עברה שיפוץ כללי מהיסוד לפני כשלוש שנים, הדירה ממוזגת ושמורה, יש מדרגות יציאה מהדירה לגינה קטנה, הדירה מושכרת לדיירים שקטים ומדהימים במחיר של 3,000 ש"ח לחודש, למשקיעים עסקה טובה ומבורכת, כל הקודם זוכה. 

המשך קריאה...