וילה נופש למכירה במגדל

במושבה מגדל בשכונת הותיקים, בית פרטי 4 חדרים 135 מ"ר יושב על כדונם אדמה, 3 צימרים יפים ומטופחים, בריכת שחיה, סאונה יבשה, עצי פרי מניבים בכל המתחם, פינה יפה ושקטה, עסק פעיל ומניב, כל הקודם זוכה. 

המשך קריאה...

וילה נופש למכירה בטבריה

וילה נופש למכירה בטבריה,220 מ"ר יושב על 550 מ"ר,  5 צימרים מפנקים, מצוידים בטוב טעם, מתחם שלם עם בריכת שחייה, חמאם טורקי, פינות ישיבה (זולות), גינה מטופחת, מרחק פסיעות מהכנרת וממרכז העיר, תשואה גבוהה למשקיעים. כל הקודם זוכה.

המשך קריאה...

מלונית למכירה בטבריה

בקרית שמואל בטבריה, מלונית 20 חד' מסודרת ויפה, מרוהטת ומאובזרת, שטח בנוי כ- 540 מ"ר, פרטים נוספים בנייד.

המשך קריאה...

מלון בוטיק למכירה בצפת

המלון נמצא בפסגת העיר צפת וממנו נשקפים נופים מרהיבים של הר מירון והרי הגליל, הכנרת ורמת הגולן.המלון נבנה בשנות ה- 2000 על גבי מבנה שהוקם לפני כ 90 שנה, מעטפת המבנה המקורי שומרה, הקירות ההיקפיים המקוריים עשויים מאבן גלילית כפי שהיה נהוג לבנות בתקופה ההיא ונותנים למבנה חזות אוטנטית. המלון ממוקם על חלקה של 2250 מ"ר הכוללת את מבנה המלון, בריכת שחיה חיצונית, שני מבני עזר נוספים המשמשים כיום כמגורים של בעלי המקום, השטח הבנוי הכולל הוא כ 1,500 מ"ר

מבנה המלון כולל:

21 חדרי אירוח בגדלים שונים ובארבע קטגוריות שונות, גודל החדרים נע בין כ 20 מ"ר ל 40 מ"ר ובפנטהאוזים מרפסות של כ 40 מ"ר עם ג'קוזי גדול במרכזן, מבנה נוסף עם שתי כניסות נפרדות וחצרות פרטיות סביבן, כיום משמש מגורי הבעלים, כניסה אחת היא ליחידה של 60 מ"ר הכוללת חדר שינה, סלון, מטבח וחדר אמבטיה ושירותים. כניסה שניה היא ליחידה של כ 90 מ"ר בשתי קומות. המבנה יכול להכיל שניים או שלושה חדרי אירוח נוספים משפחתיים גדולים.

מחלקת ספא הכוללת ארבעה חדרי טיפולים )שלושה מהם זוגיים( וסאונה יבשה.

מסעדה המחולקת לשני חללים צמודים שיחד יכולים להכיל כ 120 סועדים.

מטבח גדול

שטחים ציבוריים הכוללים לובי, בר, מבואות בקומות האירוח.

חדר ישיבות. ניתן לקיים עד שני כנסים בשני חללים שונים במלון הכוללים את כל הציוד הנדרש.

שטחי אחסון רבים.

המשך קריאה...