דירה למכירה בטבריה

ברחוב השומר, דירת 4 חדרים 118 מ"ר משופצת ומסודרת, יש מחסן ומעלית , קומה נוחה. נוף מדהים לכנרת והגולן. כל הקודם זוכה.

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

ברחוב ביאליק (קריית שמואל), דירת 4 חדרים 128 מ"ר משופצת מהיסוד, יפה שמורה ומטופחת, מזגן עילי בכל חדר, יש מרפסת עם נוף לטבריה והכנרת. הדירה נמצאת קרובה לתחבורה ציבורית, שתי דקות הליכה מהישיבה של הרב דב קוק שליט"א. בתי כנסת, מוסדות חינוך תורנים, מרכזי קניות ועוד. עסקה יפה ובמחיר מצוין. כל הקודם זוכה.

המשך קריאה...

דופלקס למכירה במורדות טבריה

בשכונת מורדות טבריה המבוקשת, דירת דופלקס 180 מ"ר, בקומה א' יש שני חדרי שינה וסלון, מקלחת שירותים ומטבח, ובנוסף מרפסת שמש וסוכה עם נוף מדהים לכל טבריה, הכנרת ורמה"ג. בקומה ב' יש 5 חדרי שינה, מקלחת ושירותים, את הדירה אפשר לחלק לשתי יח"ד בקלות ובעלות נמוכה, תשואה גבוהה מובטחת למשקיעים. עסקה טובה ומשתלמת, כל הקודם זוכה.  

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

ברחוב השופטים בטבריה, דירת 4 חדרים 118 מ"ר, הדירה נמצאת בקומה רביעית ואחרונה, הדירה מסודרת ושמורה. יש נוף לכנרת והגולן. תשואה גבוהה למשקיעים. כל הקודם זוכה.

המשך קריאה...

וילה למכירה בטבריה

ברמת טבריה, ווילה מחולקת לשתי דירות 270 מ"ר בנוי על כחצי דונם, בקומת הקרקע יש 4 חד' ומרפסת גדולה, בקומה א' יש 3 חד' עם מרפסת שיכולים לחלק לעוד שני חד' או לחדר אחד ולהשאיר חלק כמרפסת. יש עליה למרפסת גג של כ 120 מ"ר עם נוף מדהים. מתאים למשקיעים או לשתי משפחות שרוצים לגור ביחד. כל הקודם זוכה.  

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

ברחוב המגינים הנמצא בקריית שמואל בטבריה, דירת 4 חד' 100 מ"ר בקומה א'. הדירה עברה שיפוץ חלקי הכולל מטבח חדש קומפלט, מקלחת ושירותים חדשים, הדירה מסודרת ונמצאת במיקום מצוין, קרובה לחנויות מכולת, בתי כנסת, מוסדות חינוך תורניים ותחבורה ציבורית. יש מחסן וחנייה פרטית. מתאימה למשקיעים או למשפחה. כל הקודם זוכה.

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

בלב לבה של קריית שמואל, דירת 5 חד' 145 מ"ר , בקומה ג', יש מחסן, חניה פרטית, מרפסת סוכה. הבית שמור ומסודר והכניסה מידית, קרובה למוסדות חינוך תורניים, תחבורה ציבורית, בתי כנסת, וחנויות מכולת, אפשרות ממשית לחלוקה, כל הקודם זוכה.

המשך קריאה...

דירה למכירה במורדות טבריה

במורדות טבריה, דירת 3,5 חדרים כ- 70 מ"ר. קומה א', מסודרת, הדירה נמצאת במיקום מצוין עם נוף מדהים לכנרת ולגולן.  הדירה נמכרת עם רוב הריהוט. כל הקודם זוכה.

המשך קריאה...

דירה להשכיר בטבריה

בטופ – פנורמה שברחוב אחד העם המבוקש, דירת 3,5 חד' בבניין שמור מטופח ומסודר, חניה פרטית, מעלית, מרפסת לנוף מדהים. כניסה מידית, לטווח הארוך כל הקודם זוכה. (התמונות צולמו כשהדירה הייתה מושכרת ומרוהטת, הדירה ריקה מרהיטים)  

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

ברחוב השופטים בטבריה דירת 4 חדרים 130 מ"ר בקומה שלישית, הדירה מסודרת ושמורה, יש מרפסת שנבנתה וצריך לרצף ולעשות מעקה, נוף מדהים לכנרת ולרמת הגולן, אזור שקט ואיכותי, כל הקודם זוכה, מחיר מכירה: 690,000 ₪ . 

המשך קריאה...