וילה דו-משפחתי למכירה בטבריה

ברחוב השופטים בטבריה, וילה -דו משפחתי למכירה, 5 חד' 200 מ"ר + יח"ד 3,5 חד' 100 מ"ר (היחידה מושכרת במחיר 2800 ₪ ), סה"כ 300 מ"ר בנוי, הבית מסודר ושמור, חנייה גדולה ונוף לכנרת, כל הקודם זוכה.

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

ברחוב אחד העם, דירת 4,5 חדרים 130 מ"ר, משופצת ויפה, מרפסת לנוף פנורמי לכנרת והגולן, יש מעלית חנייה בטאבו ומחסן, למהירי החלטה ומביני עניין בלבד, כל הקודם זוכה . 

המשך קריאה...

דירת פאר למכירה בטבריה

בלב קירית שמואל בבניין חדש לגמרי, באזור הכי מבוקש בטבריה דירת 5 חד' 150 מ"ר , בעיצוב הדירה הושקעו עשרות אלפי שקלים והדירה ברמה גבוהה מאוד, הדירה בקומה א', יש מרפסת סוכה, חימום מים ע"י דוד שמש וגם ע"י מערכת חימום בגז (יונקר), ארון קודש בנוי בסלון, כל הקודם זוכה . 

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

ברוטשילד, דירת 3,5חדרים, 74 מ"ר משופצת כללית מהיסוד, גרניט פורצלן 60, מטבח חדש מקלחת ושירותים חדשים, 3 מזגנים עיליים של תדיראן חדשים מהניילון, איטום הגג ביריעות ביטומניות עם אחריות לעוד 3 שנים, בקיצור לרהט ולהתחדש, כל הקודם זוכה .

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

ברחוב גולני דירת 5 חדרים עם מרפסת נוף גדולה, הדירה משופצת חלקית, יש מזגנים ומטבח חדש, אופציה לחלוקה, כל הקודם זוכה. פרטים נוספים בטלפון.

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

ברחוב אלחדיף, דירת 3 חדרים 110 מ"ר מסודרת ומשופצת, בניין מסודר ושמור, יש מעלית וחניה פרטית, מרפסת ענקית , קרוב לתחבורה ציבורית, בית כנסת ומרכז קניות, מרחק של פסיעות מהקניון, למהירי החלטה ומביני עניין בלבד .

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

במקום מרכזי בסמוך לישיבה של הרה"ג דב קוק שליט"א, דירת 4 חדרים ענקית בגודלה 150 מ"ר, ממוזגת ומסודרת, יש יחידת הורים, הדירה ניתנת לחלוקה, כל הקודם זוכה.

המשך קריאה...

דירת פאר למכירה בטבריה

ברחוב אחד העם, אזור יוקרתי ומבוקש ביותר בטבריה, דירת 4 חדרים + יחידת דיור 3 חדרים בסך הכול בנוי 300 מ"ר בכל דירה יש מרפסת נוף ענקית קו ראשון לכנרת והגולן, שתי חניות מקורות, הדירה כחדשה, הכול בטוב טעם, בניין שמור מסודר עם שכנים איכותיים, כל הקודם זוכה.

המשך קריאה...

דירה למכירה בטבריה

ברחוב הצנחנים , דירת 5 חד' 137 מ"ר , בניין חדש בן 3 שנים בלבד, הדירה מושקעת ויפה, מכל חדר משתקף נוף לכנרת והגולן, מרפסת שמש וסוכה, מטבח מפואר, חניה ומחסן פרטי בטאבו, כל הקודם זוכה .

המשך קריאה...

וילה נופש למכירה בטבריה

וילה נופש למכירה בטבריה,220 מ"ר יושב על 550 מ"ר,  5 צימרים מפנקים, מצוידים בטוב טעם, מתחם שלם עם בריכת שחייה, חמאם טורקי, פינות ישיבה (זולות), גינה מטופחת, מרחק פסיעות מהכנרת וממרכז העיר, תשואה גבוהה למשקיעים. כל הקודם זוכה.

המשך קריאה...